Nabídka

Z nabídky naší cukrárny si vybere každý. Domácí zmrzlina a zmrzlinové poháry připravené z ní jsou naší zálibou. Kromě tradičních chutí, jako jsou vanilka, čokoláda, jahoda a pistácie, připravujeme každý den jiné, někdy tak trochu speciální a neobvyklé druhy zmrzlin. Naše točená zmrzlina je vyrobená ze skutečných malin a opravdového jogurtu.

Víme, že zmrzlina potěší chuťové buňky většiny z nás, proč se ale nerozmazlit ještě víc a neochutnat naše domácí dortíky… Klasické zákusky u nás nehledejte, přijďte spíše poznat naše mini dorty a dezerty vyrobené z čerstvých vajec, smetany a kvalitní čokolády. Navštivte naši cukrárnu a potěšte se pohledem do vitríny. Věříme, že si vyberete správně.

I pro ty, kteří sladkému moc neholdují, máme něco na zub. Naše domácí chlebíčky jsou k dostání každý den čerstvé. V nabídce jsou snad všechny Vámi oblíbené druhy – šunkový, se salámem, vajíčkový a další. Přijďte do naší cukrárny a vyberte si z aktuální nabídky.

Podávání kávy a čaje je u nás samozřejmostí. Vybírat však můžete i z celé řady studených nápojů. K dostání jsou čerstvé ovocné šťávy, domácí limonády a kvalitní džusy Granini – to vše v několika příchutích. V teplých dnech doplňujeme nabídku o ledovou tříšť.

Ceník zmrzliny a nápojů.pdf